Hotel Savoy Westend v Karlových Varech

Prohlídka obsahuje více než 80 panoramat luxusních interiérů i úchvatných scenérií, snímky z dronu, tlačítka na rezervace pokojů či místa v restauraci nebo hotspoty s popisy wellness procedur.

Autosalon Hyundai Autoczech, Opava

Večerní prohlídka autosalonu představuje každý vůz pomocí hotspotů s oficiálními trailery a odkazy na konfigurátor modelu či virtuální prohlídku interiéru. Přímo z prohlídky si můžete objednat testovací jízdu, nakoupit Hyundai suvenýry nebo reagovat na akční nabídku.

Česká televize, Televizní studio Brno

Prohlídka představuje podobu a zázemí televizních studií i redakčního prostředí. Obsahuje videomedailony moderátorů, odkazy na weby pořadů i na sociální sítě.

Dárcovské centrum Sokolov

Prohlídku uvádí vstupní microsite a videopozvánka primářky transfuzního oddělení. Navigační menu má podobu náhledových fotografií, podstatné informace jsou trvale zobrazeny v hotspotu napravo. Grafika a layout prohlídky kopíruje vizuální identitu instituce.

Město a zámek Hradec nad Moravicí

Prohlídka začíná efektem vlétnutí, využívá snímky z dronu a customizovaného rozhraní s popisem lokací, s buttony pro interaktivní mapu a sociálních sítě a s navigačními hotspoty formou náhledových fotografií.

Fakulta veřejných politik v Opavě

Prohlídka vykresluje netušenou výbavu fakulty, obsahuje fotografie z dronu, využívá přehledného menu s ikonami a v hotspotech širokou škálu možností (videa, fotky, buttony, tabulky, odkazy, kontaktní formuláře, navigace)

Česká televize Praha, Televizní studia Kavčí hory

Vstupte do studií a zákulisí ČT, kde vzniká řada známých pořadů. Hotspoty představují informace o technickém vybavení, odkazy na weby pořadů, medailony moderátorů nebo ukázky televizní tvorby.

Hotely skupiny Bristol Group​

Rozsáhlá prohlídka představuje několik luxusních hotelů v Karlových Varech. Obsahuje exteriéry z dronu, reprezentativní interiéry apartmánů či restaurací, čtyři jazykové verze a hotspoty s odkazy na rezervace pokojů, aktuální jídelní lístky či objednávku wellness služeb.

Oční klinika Nemos, Sokolov

Na přání zákazníka vzniklo customizované interaktivní rozhraní se vstupní microsite, náhledovým menu a trvale umístěnými informacemi vpravo. Hotspoty využívají videopozvánek, odborných spotů i praktického obsahu pro širokou veřejnost.

KPMG, Praha

Prohlídka kancelářských prostor jedné z předních poradenských agentur se vyznačuje designovým minimalismem, důrazem na architektonické řešení interiérů a nevšední navigací.

Krovy františkánského kostela Cheb

Vzácnou a nepřístupnou stavbu historického krovu představuje prohlídka s vlastní stránkou, stavebními výkresy a komentářem stavebního historika o použité technologii.

Rekreační resort Monínec

Prohlídka je realizována v zimní i letní verzi a reaguje tak lépe na sezónní poptávku; využívá letecké fotografie sjezdovek a bikeparků. Obsahuje menu v horní liště, ikony hotspotů formou loga či objednávkové a rezervační formuláře na své služby.

Action Park, Praha

Navigaci, představení služeb a dostupnost areálu usnadňuje množství leteckých snímků, hotspotů z ptačí perspektivy a vlastní interaktivní mapa. Grafika prohlídky využívá firemního vizuálu, v hotspotech se uplatňují mj. ikonografiky a odkazy např. na IDOS.

Město Opava

Na přání magistrátu vzniklo customizované rozhraní s efektem vlétnutí, menu s podzáložkami v podobě rozbalovacích náhledů, interaktivní mapa se směrovými pohledy, buttony sociálních sítí, audiostopou u vybraných lokací a hotspoty s velkými fotografiemi.

Slezské gymnázium v Opavě

Prohlídka výběrového gymnázia ukazuje nejen prostředí školy s jejími studenty a pedagogy, ale také systematicky představuje metody výuky jednotlivých předmětů nebo úspěšné studentské projekty. Vizuál prvků je uzpůsoben grafickému manuálu instituce.

Showroom společnosti Labortech, s.r.o

Úspěšná firma na výrobu zkušební techniky zve do reprezentativního showroomu, kde představuje své stroje prostřednictvím instruktážních videí, technických manuálů, dokladů o patřičné certifikaci a všeho, co potřebují zákazníci z celého světa před jejich nákupem vědět, aniž by museli vážit cestu osobně. 

Statek Bernard v Královském Poříčí

Úvodní hotspot prezentuje českotelevizní reportáž. Prohlídkou provází místní maskot a jednotlivá panoramata jsou lokalizována v interaktivní mapce areálu. Ostatní hotspoty obsahují fotografie, texty, videa i odkazy na web.

Česká televize, Kavčí hory, Praha

Pohleďte do kamer a zázemí zpravodajských studií České televize, včetně studia pro vysílání hlavní zpravodajské relace ČT Události. Hotspoty obsahují medailony moderátorů, údaje o technickém vybavení pracovišť či odkazy na weby jednotlivých pořadů.

Hotel Červenohorské sedlo

Hotel Červenohorské sedlo má výjimečnou polohu v srdci Jeseníků. Prohlídka představuje letecký pohled na jeho okolí, základní typy pokojů, prostředí restaurace, pizzerie, hotelového wellness i lyžárny, ale i tipy na výlety. Z prohlídky lze rovnou rezervovat pokoj nebo celý pobytový balíček.

Showroom společnosti Altech s.r.o

Společnost pro výrobu kompenzačních pomůcek pro hendikepované představuje svůj showroom se specializovanými prototypy a jejich detailním popisem. Prohlídka je uvozena hudbou, lišta s ovládacími prvky obsahuje button s kontakty a cenovou poptávkou. Design kopíruje firemní identitu.

Mendelovo gymnázium v Opavě

Stylově čistá prohlídka s minimalistickým designem a ikonografickým menu. Uvítací hotspot obsahuje linky na všechny sociální sítě a atmosféru prestižní vzdělávací instituce dokreslují citáty význačných osobností příslušných oborů v jednotlivých učebnách.

Golf Resort v Karlových Varech

Prohlídka disponuje úvodní microsite s možností přímých vstupů do jednotlivých částí přes náhledové fotografie a s lokalizací resortu v mapě. Zajímavostí je indoor golfové hřiště.

Město Sokolov

Rozsáhlá prohlídka kombinující snímky z dronu, exteriérů i interiérů. Několikaúrovňové menu provádí návštěvníka po parcích, památkách, kulturmích institucích a volnočasových areálech.

SOŠ pro administrativu EU v Počernicích

Prohlídka představuje učebny, zázemí, ubytovací kapacity i sportovní příležitosti školy. Hotspoty prezentují propagační videa, popisují dispozici budovy, vybavení učeben a odkazují na web školy.

Pension Schönwald

Prohlídka představuje venkovní panorama i interiéry pensionu na kraji vojenského újezdu Libavá. Hotspoty obsahují kontaktní a rezervační formuláře, bližší informace textem i obrazem, mapu či odkazy na web.

Zámek Lužec v Krušných Horách

Velké množství převážně interiérových panoramat provádí návštěvníka prostředím Spa & Wellness resortu. Předvádí středověkou krčmu, pokoje v zámeckém stylu i luxusní relaxační zóny. Vše záměrně bez popisků na přání zákazníka.

Prodejny Datart v Praze

Prohlídka sjednocuje prostředí pražských prodejen a centrály společnosti Datart. Prezentuje nejen prodej elektroniky, ale také beauty zónu, kuchyňské studio, kancelářské prostory nebo zázemí pro zaměstnance.

Carlsbad International School, Karlovy Vary

Prohlídka soukromé mezinárodní střední školy internátního typu představuje luxusní prostředí exteriérů, učeben, knihovny, jídelny či ubytovacích kapacit. Vše v anglické verzi s vlastní interaktivní mapou areálu.

Klinika Reprogenesis v Brně

Pro klienty kliniky reprodukční medicíny v Brně znamená prohlídka jejího prostředí důležitý kontakt s místem, kde možná nechají splodit své dítě pod mikroskopem. Představuje přijímací recepci, odběrovou místnost, zákrokové sály, laboratoře i lůžkové pokoje.

Fanuc Czech s.r.o, Praha

Společnost pro průmyslovou automatizaci představuje v dvoujazyčné prohlídce svůj showroom i zázemí. Prototypy vystavených strojů disponují hotspoty s detailními popisy funkcí, instruktážními videi i odkazy na web. Celkový design kopíruje firemní identitu.

Napište nám

Neváhejte se s námi spojit ještě dnes

Kontakt

Zadejte vaše údaje a my se s vámi spojíme.